O mnie
Agnieszka Chudzik-Bulkowska specjalistka fizjoterapii uroginekologicznej, nauczycielka kierunków medycznych instruktor fitness i dowiadczona terapeutka manualna.

Stworzyłam to miejsce dzięki wielkiej pasji pracy z kobietami, po to aby pomagać im na każdym etapie życia.
Specjalizuję się w kompleksowej rehabilitacji kobiet, a w szczególności w terapii dna miednicy, rehabilitacji kobiet w ciąży i połogu.
FemiMedica powstała z myślą o kobietach z problemami urologicznymi i ginekologicznymi. Pomagam w leczeniu schorzeń dna miednicy, takich jak:
– nietrzymanie moczu i stolca,
– obniżeniu narządów rodnych,
– w bólach w obrębie miednicy mniejszej,
– w dolegliwościach związanych z ciążą i po porodzie.
W terapii stosuję nieinwazyjne metody, zgodne z aktualnymi międzynarodowymi standardami medycznymi.
Ukończyłam wiele szkoleń i kursów w zakresie uroginekologii, takich jak:
– Fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej – kurs akredytowany przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne,
– Fizjoterapia zaburzeń dna miednicy,
– Osteopatia w ginekologii,
– DRA– rozejście kresy białej,
– Warsztaty medyczne w ramach Szkoły Wulwodynii
– Terapia blizn,
– Kinesiotaping w ciąży,
– Fizjoterapia w ciąży i po porodzie,
– fizjoterapia po operacjach uroginekologicznych i wiele innych.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje.
Przez całe życie próbowałam dotrzeć do istoty kobiecości interesując się psychologią, coachingiem, plastycznością mózgu, kosmetologią, modą i sportem.
Podczas nauki i poszukiwań wiele radości przyniosło mi odkrycie, w jak dużym stopniu prawidłowa praca mięśni dna miednicy oraz ich wzajemne powiązania z funkcjonowaniem innych organów przyczyniają się do poprawy samopoczucia i witalności kobiety.
Prywatnie jestem mamą i po porodzie doświadczyłam wielu problemów w obrębie dna miednicy. Dolegliwości nasilały się z każdym rokiem, powodując ogromny dyskomfort. Proponowane leczenie farmakologiczne nie przyniosło żadnych efektów. Zdobywając wiedzę z zakresu rehabilitacji, zaczęłam ćwiczyć i zmieniać nawyki, a dolegliwości ustąpiły. Zainspirowana pozytywnymi doświadczeniami postanowiłam wiec kształcić się w kierunku fizjoterapii uroginekologicznej i pomagać innym kobietom.